Yurt D Nunume Gnderimi | Web Kargom
 


 
 
 
Yurt D FedEx Express
Yurt D Nunume Gnderimi
Ticari Fatura rnei
Paketleme Malzemeleri
Yurt D Gnderi Fiyatlar
Sk Sorulan Sorular
Yurt D Gnderi Yapn
 
 
 
 
Yurt D Nunume Gnderimi

 

çerii evrak olmayan tüm yurt d paketlerinizin, ngilizce olarak hazrlanm Proforma Fatura (Proforma Invoice) veya Ticari Fatura (Commercial Invoice) ile gönderilmesi gerekmektedir. 

Proforma veya Ticari fatura, ülke gümrüklerinde paketinizin içeriini belirten belge niteliindedir. Alc ülke giriinde doabilecek olas gümrük vergilerinin, alcdan tahsil edilmek üzere, FedEx gümrük görevlisi tarafndan ödenmesi ve paketin alc ülke gümrüünden çekilmesi için Proforma veya Ticari fatura zorunlu evraklardr. FedEx, doabilecek olas alc ülke gümrük masraflarn, paketiniz alc ülkeye ulamadan önce öngörememektedir. 

Proforma veya Ticari faturalarnz; Paketim.com siparileriniz sonras otomatik olarak veya dilediiniz zaman "Proforma fatura / Ticari fatura hazrlama arac" yardm ile, kolay ve hatasz bir ekilde hazrlayabilirsiniz. 

çerii evrak olmayan kiisel paketleriniz ve numune gönderileriniz için üç (3) kopya Proforma Fatura (Proforma Invoice) hazrlanmas gerekmektedir. 

Proforma faturanz, bütün bilgileri tam olacak ekilde ve FedEx gönderi formunuz ile tam uyumlu hazrlamanz önemle tavsiye ederiz. 

çerii evrak olmayan ve gümrüe tabi ticari deeri olan firma gönderileri için üç (3) kopya Ticari Fatura (Commercial Invoice) hazrlanmas gerekmektedir. 

Ticari faturanz, bütün bilgileri tam olacak ekilde ve FedEx gönderi formunuz ile tam uyumlu hazrlamanz önemle tavsiye ederiz.

Proforma veya Ticari faturalarnz; FedEx gönderi formlarnza ek olarak, FedEx kuryesine paketiniz ile birlikte teslim etmeniz gerekmektedir. Proforma veya Ticari faturanzn ekstra bir (1) kopyasn paketinizin içerisine yerletirmenizi önemle tavsiye ederiz. 

"0850 480 22 42" - Müteri Hizmetleri´ni arayabilir, daha fazla bilgi ve yardm alabilirsiniz. 

 


Anasayfa | Hakk�a | Hizmetlerimiz | Ücretlerimiz | Online ݾlemler | WMobil | Haberler | Adjans Digital Agency
掌握哺乳期丰胸的最佳时间,哺乳过程中粉嫩公主丰胸产品,婴儿吸吮乳头的动作会不断刺激母亲乳房内分泌乳汁的乳腺组织丰胸达人,乳腺组织接受外界刺激越多就越发达,这与肌肉运动越多便越结实的道理一样丰胸食物。因此,坚持母乳喂养的母亲在哺乳期后,乳房会变得更大、更坚挺,而并非松弛、下垂丰胸方法